Top Desať Dôvodov, Pre Zlý Zdravotný Stav

zdravie srdca medicíny zdravotnej starostlivosti

Fyzikálna terapia môže účinne liečiť viaceré podmienky a pomôcť pacientom vrátiť bez bolesti, normálny život. Pre nás lepšie pochopenie povedal choroby, musíme najprv pochopiť základy negatívne slučky, ktorá funguje v normálnom a zdravý pes.


Hypofýzy vytvára hormón, ktorý je uvedený ako ACTH, ktoré palív nadobličiek generovať glukokortikoidy hormóny potrebné pre činnosť mnoho systémov v tele.
Keď sa niečo pokazí s hypofýzy alebo nadobličiek procesov, čo vedie k nadprodukcii z glukokortikoidy Cushing choroba potom vyvíja.

Profesionálny poskytovateľ zdravotnej starostlivosti je hrdá na plne venovať sa sami zodpovednosť zveril povolania, ktoré je venované poskytuje spoľahlivú starostlivosť o blaho všeobecnej populácie pacientov bez rozdielu rasy, etnicity a kultúry, ale s ohľadom na každý hodnoty v živote, ako ľudské bytosti, rovnako ako ty a ja, a rovnako ako všetci ostatní.

Kvôli zlej výživy spôsobuje imunitný systém oslabený, zlá strava môže často zakazujú telu bojovať off) určité druhy rakoviny. Tých jedincov, ktorí nemajú dostatok vitamínov a živín z potravín, sú v riziku rakoviny spôsobené imunitnej nedostatočnosti.

Nerovnováhou zinku a medi pomer v tele spôsobí, hypotyreóza( ), čo je ochorenie štítnej žľazy, ktorý spôsobuje ochorenie štítnej žľazy. Výskum ukázal, že doplnky stravy s prvým zinok, potom meď, pomáha v hypotyreóza liečby( ) a zvyšuje funkciu štítnej žľazy. Nedostatok zinku spôsobuje aj nízka rýchlosť metabolizmu, ktorá má často za následok imunitný dysfunkcie, tak to je dôvod, prečo je dôležité, aby si právo hladiny zinku prvý.

Akútna Tubulárna Nekróza (ATN) je smrť tkaniva urobiť, aby strata kyslíka do obličiek.

Dlhodobo znížená kyslíka do obličiek môže byť spôsobené tým, kongestívne srdcové ochorenia, upchaté tepny, chudokrvnosť, nedostatok železa, cykly bunky anémia a infekcie, ako akútna septicemia. Krátkodobé straty kyslíka do obličiek môže byť príčinou srdcového infarktu alebo priamym obličiek zranenia.